Nieuwsbericht

Vacature Consultant Product en Keten

32 - 38 uur per week

Met trots vertegenwoordigen wij de bedrijven die van textiel dagelijkse, medische en technische producten maken die bepalend zijn voor onze wereld. Van kleding, interieur en tapijt tot aan brandweerpakken, autogordels en dijkbescherming. Onze sector beschermt ons, houdt ons warm, draagt iedere dag bij aan het welzijn van mensen en maakt mensen blij. Zo maken de leden van Modint voor iedereen impact. Met de lobbykracht, het netwerk en de kennis van Modint regisseren we de toekomst van textiel. Wil je daar, als consultant product en keten, aan bijdragen?

Als Consultant Product en Keten ben je nieuwsgierig en altijd op zoek naar vernieuwing. Het denken in kansen zit in je DNA. Je begeeft je graag tussen onze leden om te weten wat er leeft en de uitdagingen te doorgronden. Je hebt kennis van en inzicht in de branche, de diversiteit van stakeholders en belangen van leden. Je weet de ontwikkelingen te duiden, hebt een duidelijk resultaat voor ogen en zoekt de samenwerking op met in- en externe deskundigen voor de best passende oplossingen. Je ontwikkelt een plan met duidelijk stappen en concrete resultaatafspraken en bewaakt de voortgang hierop. Jouw drive werkt inspirerend, waardoor je leden mee krijgt.

Jouw kracht

Je hebt een kritische blik, komt snel tot de kern en bent realistisch en pragmatisch. Je bent op je best wanneer je concrete resultaten kunt realiseren en jouw adviezen aansluiten op de wensen en behoeften van onze leden. Dit ben jij:

 • je kan individuele bedrijven adviseren, zowel kleine startende als grotere gevestigde bedrijven
 • accountmanagement op eigen kennisgebied
 • commercieel vaardig en gericht op targets
 • voldoende overwicht bij adviesrol
 • In staat om vanuit collectiviteit te opereren
 • grote hoeveelheden tekst snel kunnen analyseren
 • presentaties kunnen maken en geven
 • goed timemanagement, korte deadlines zijn geen probleem voor je
 • oog voor detail maar daarnaast ook helikopterview

Jouw werkzaamheden

Als Consultant Product en Keten, maak je deel uit van een zelforganiserend team. Het team adviseert leden op thema’s als kwaliteit (bijv. quality manuals en maatvoering), productwetgeving (bijv. child safety, chemicals, packaging en labelling), maar ook wetgeving op het gebied van verantwoord ondernemen (due diligence, certificeringen, milieu & circulariteit, transparantie & communicatie), digitalisering en andere relevante onderwerpen.

Je houdt je vooral bezig met het beantwoorden van vragen van leden, waarvoor zaken soms tot in detail uitgezocht moeten worden, waarbij je de balans tussen deadline of andere randvoorwaarden goed weet te bewaren. Je (co)organiseert workshops, webinars en seminars en houdt presentaties. Ook collectieve belangenbehartiging kan onderdeel uitmaken van je takenpakket.

Wat vragen we van je

 • afgeronde technische textiel opleiding (HBO/WO) en/of relevante ervaring op dit niveau
 • minimaal 5 jaar ervaring in bijv. Product Development, Buying, Quality, Product Compliance in de kleding en textielsector.
 • technische en commerciële product- & proceskennis opgedaan in de kledingsector
 • je hebt ervaring in het werken met productiebedrijven en hebt deze in diverse landen bezocht
 • je bent sociaalvaardig en klantgericht
 • je bent proactief en resultaatgericht
 • je bent sterk in woord en geschrift (NL, EN) en in staat de Duitse taal te begrijpen
 • een rijbewijs in verband met ledenbezoeken

Een pré

 • kennis en ervaring op het gebied van verantwoord ondernemen
 • kennis van chemicaliën en het werken met een RSL en MRSL
 • ervaring met nieuwe media

Dit bieden wij

 • Een functie voor 32 tot 38 uur per week voor één jaar met uitzicht op een vast contract;
 • Hybride werkweek; 50% van je werkweek kun je vanuit huis werken;
 • Werken in een inspirerend kantoor midden in de bossen van Zeist op loopafstand van het station;
 • Er is een actieve feestcommissie die geregeld borrels, sportieve toernooien en uitjes organiseert;
 • Op de fiets naar je werk? Profiteer dan van onze aantrekkelijke fietsregeling!

Meer informatie

Wil je meer weten en/of solliciteren? Dat kan via: